View Single Post
Stary 08-07-2009, 20:45   #5
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Odp: benzyna 1.6 Duratec 110KM i 125KM oceny użytkowników

Cytat:
Napisał jagrall Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z tym to bym polemizował



przypuszczam że 2,0 więcej nie spali a jak już to niewiele
dużo wniosła Twoja wypowiedź na temat 1,6Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie no ,ja rozumiem że chce się dokopać silnkowi 1,6 mimo iż to nowa konstrukcja, ( małe silniki benzynowe doładowane to przyszłość ) ja wiem że wszyscy to pod maską mają 300 KM i zbierają się do setki w 3 s,ale nie przesadzajmy,kolega chyba nie doczytał, ktoś pyta się o silnik 1,6 a nie 2,0 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ps. mogę potwierdzić spalanie, i z samochodu ( silnika ) jestem bardzo zadwolony, ( życzyłbym sobie by tak było do końca) nie marudzę mimo iż trzeszczą uszczelki w drzwiach (co nie zdarza się w samochodach 10 letnich )gdybym miał nadmiar kasy to teraz kupywałbym nie jakieś tam 2,0. tylko 2,5 i nie titanium tylko ghia bo mi się wykończenie podoba, a jak kiedyś wracałem z Malborka to nie widziałem by jakiś tam diselek mk 4 zostawiał mnie w tyle, odpuściłem, bo przeciwny jestem szarżowaniu przez wioski z prędkością 120 km/hGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Ostatnio edytowane przez azet ; 08-07-2009 o 20:57
azet jest offline