Temat: [Focus 1998-2004] Kierownica
View Single Post
Stary 18-07-2009, 21:29   #2
sseeb
ford::average
 
Avatar sseeb
 
Zarejestrowany: 21-02-2009
Skąd: K-ce
Model: Ford Focus
Silnik: 1.4 16V Zetec SE
Rocznik: 2000
Postów: 70
Smile Odp: Kierownica

Cytat:
Napisał gprono Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, kupilem ostatnio uzywanego focusa, zadbany, wszystko dziala bez problemu, jestem zadowolony poza jedna rzecza a mianowicie chodzi o kierownice. Moze to sie wydac banalne ale po poprzednim wlascicielu jest dziwnie zabrudzona tak mi sie wydaje albo moze to normalne zuzycie?dokladniej chodzi o to ze przy jezdzie w upalne dni i niekoniecznie gdy rece naturalnie sie poca na dloniach mam jakis brud,male czarne walkujace sie kawaleczki podobnie na kierownicy az musze wycierac rece.W dodatku wyczuwam ze jest klejaca do dloni.Probowalem wszystkiego, mylem goraca woda,plynem do mycia naczyn, szamponami, srodkiem do plastikow, odtluszczalem i nic, ciagle czuje ze rece mi sie kleja.Ostanio szorowalem az pasta BHP i chyba przesadzilem bo troche sie starla jakby zjasniala w tych miejscach i ciagle sie klei,moze nieznacznie mniej.Bardzo mnie to denerwoje, nie wiem co robic?Moze ktos mial podobnie,moze wiecie czym ja umyc, za wszelkie porady z gory dziekuje.Pomozcie.Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow!
Ja myślę że to się ściera skóra z kierownicy bo foczki mają skórzaną
sseeb jest offline