Temat: [Mondeo 2000-2007] gaz do durateca
View Single Post
Stary 31-08-2009, 07:57   #7
karloss
FCP member
 
Avatar karloss
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 19-05-2009
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 2,019
Domyślnie Odp: gaz do durateca

Ja robię podobne przebiegi, dziennie do i z pracy w sumie ok. 15km. Kupując Mondeo celowo wybrałem benzynę, a nie diesla mimo, że w dieslu przyjemność z jazdy o niebo większa, ale u mnie samochód ma jeździć a nie stać w warsztacie (przepraszam właścicieli diesliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
O gazie nawet nie pomyślałem, koszty instalacji, dodatkowych przeglądów/regulacji, czy ewentualnych napraw, poświęconego własnego czasu na dochodzenie przyczyn usterki - to nie ma sensu. Na szybko zrobiłem sobie kalkulację i z gazem wyjdzie na przestrzeni lat na pewno taniej, ale ja nie będę tym mondeo jeździć przecież 20 lat!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A różnica jest na prawdę nie aż tak wielka, żeby o to walczyć.
Dlatego moje prywatne zdanie: daj sobie w tym przypadku z gazem spokójGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na lato zainwestuj w rower!!
pozdr
karloss jest offline   Odpowiedź z Cytatem