Temat: [Mondeo 2000-2007] czy jest esp
View Single Post
Stary 06-09-2009, 14:07   #9
zalewski
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Model: kombi
Silnik: 2.oTDCI 130
Rocznik: 2004
Postów: 7
Domyślnie Odp: czy jest esp

Cytat:
Napisał Snajper_881 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Setki takich durnych tematów na forum i dalej niektórzy nie potrafią zrozumieć, że jak niema wyłącznika ESP to niema tego systemu w pojezdzie. Nie wiem jak z ASR (TCS) ale ESP napewno niema!! Nie znam samochodu który miałbym ten system bez możliwości wyłączenia bądź zmniejszenia jego czułości.
Przy okazji chciałem zapytać znawców tematu jakiej firmy jest moduł ESP w naszych Mondkach po 2004r ?? Bosch?
Pozdrawiam!
Slicznie zapawde powiadam tobie kolego że niemiłe jest czytanie takich postów a tym bardziej pisanych przez klubowiczów czemu bo sens mojego pytania był troszkę inny i nie chodziło mi o wącznik a wizualne spradzenie czemu? a temu że kupując auto miałem świadomość że było powypadkowe i wymieniana była deska rozdziecza (ze względu na wystrzał poduszki pasażera )na zegarach zapala mi się podczas przekręcenia kluczyka kontrolka esp i po odpaleniu gaśnie jednak przycisku nie mam i z tąd było moje pytanie bo pomyślałem że może ktoś wymieniając deskę wymienił także kons.środkową i nie mniał teko włącznika a polak wszak potrafi Nie pisałem o tym wcześniej bo nie przyszło mi do głowy że komuś będzie się chciało nie chcąc odpowiadać pisać dziwne żale że ktoś pyta może i kolejny raz ale przecież to forum dyskusyjne więc w czym problem pozdrawiam
zalewski jest offline   Odpowiedź z Cytatem