Temat: [Mondeo 2007-2014] Automatyczne otwieranie bagażnika
View Single Post
Stary 24-09-2009, 17:30   #14
Leonzaw
ford::advanced
 
Avatar Leonzaw
 
Zarejestrowany: 26-04-2008
Skąd: Wrocek
Model: Mondziak MKIV Titek
Silnik: 2,0 DURATEC
Rocznik: 06.2008
Postów: 468
Domyślnie Odp: Automatyczne otwieranie bagażnika

Cytat:
Napisał trtami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zastanawia mnie fakt otwierania bagażnika z pilota.
Otóż na pilocie jest przycisk do otwierania bagażnika, którego dwukrotne naciśnięcie powoduje otworzenie i lekkie podniesienie bagażnika.

Czy istnieją jakieś siłowniki (ewentualnie jakis inny mechanizm), które pozwolą na całkowite otwarcie się bagażnika (tak aby klapa bagażnika całkowicie sama podniosła się do góry).
Chciałbym bardzo wykorzystywac ten przycisk na pilocie w ten sposób. Aktualnie nie widze żadnego funkcjionalnego zastosowania dwuktornego klikniecie przycisku do otwierania bagaznika.
jak coś takiego masz zastosowane firmowo to klapa Ci idzie powoli w górę, wydaje mi sie ze przy zastosowaniu siłowników wystrzeli ona po prostu w górę (bo musi mieć odpowiednią siłę żeby jednak klapę podnieść) więc musisz uważać jak jest gdzieś niższy sufit (jak u mnie w garażu żeby w coś nie walnąć
__________________
... ja tu tylko "sprzątam" - Leonzaw - zlecenia: GG 198071 MSN/mail leonxzaw@wp.pl
Mondziak Titek Czarna Panterka 2,0 Pb/Kombi/17"/Navi/Bi-Xenon +
zaje-fajny kierowca
http://lh3.ggpht.com/_mXbuixnOU84/S7...eonzaw%202.JPG
Leonzaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem