Temat: [Focus 1998-2004] Co warty jest Ford Focus ?
View Single Post
Stary 16-11-2009, 20:00   #10
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,658
Domyślnie Odp: Co warty jest Ford Focus ?

Ja za swojego przeplacilem minimalnie ale i tak to byl interes zycia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Panowie z komisu wzieli ode mnie w rozliczeniu stare auto (fiat marea 1.6) ktore bylo absolutnie nie do sprzedania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale stan techniczny jest absolutnie perfekcyjny. Zero rdzy stukow luzow nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Fakt ze panowie z komisu wyjeli przednie glosniki a tylne niskotonowe zastapili jakims tanim bezwartosciowym czyms bo jeden sie rozsypal niedawno. Wyjalem a to jakies niewiadomo co bezmarkowe... Wiec panowie mnie nieco oszukali ale i tak wyszlo calkiem niezle.
Oczywiscie silnik i prowadzenie - rewelacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakosc wykonczenia moglaby byc troche wyzsza ale ogolnie to rewelka ;D
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem