Temat: [Focus 2004-2008] Przegląd w ASO
View Single Post
Stary 12-01-2010, 11:59   #17
pkrystek
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2007
Model: Ford Focus MK2 sedan
Silnik: 2.0 TDCI 136KM
Rocznik: 2007
Postów: 95
Domyślnie Odp: Przegląd w ASO

Cytat:
Napisał ADRIANO LEITE! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pojadę tylko na przegląd powłoki lakierniczej i to wszystko.
Z tym przegłądem powłoki to też jest niezły cyrk. Nie dość, że za to płacisz jak za wizytę u lekarza .... to jeszcze masz 7 dni na zgłoszenie się do naprawy powłoki lakierniczej nawet w przypadku delikatnych zarysowań a wtedy malowanie części to już rzędy wielkości w tysiącach PLN.

Cytat:
Napisał ms.marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
i robią go mechanicy, dla których mój samochód nie jest raczej pierwszym. Jeżeli coś jest nie tak z samochodem to przynajmniej zostaję o tym poinformowany i tu nie ma "obowiązkowej" u nich naprawy...
Tu się zgodzę, ale oto zdarzenie z mojego ostatniego przegladu po 40kkm. Konsultant serwisowy pyta jaki olej zalać - fordowski czy podobno lepszy Castrol, chwilę mnie to męczy i wybieram droższy Castrol. Oczywiście serwisuje mechanik wg. wytyczne tego Pana wcześniej. Po przeglądzie, już w domu, podnoszę maskę i co widzę na etykiecie wypisanej ręcznie długopisem przez mechanika - Ford Formula coś tam, napewno nie Castrol. Błąd czy nie utwierdziło mnie to w fakcie wspomianym wczesniej, ze nie ma znaczenia co zamawiasz i tak robią to po swojemu. A z tym filtrem kabinowym to może być nagminne że nie chce im się wymieniać.

Ostatnio edytowane przez pkrystek ; 12-01-2010 o 12:06
pkrystek jest offline   Odpowiedź z Cytatem