Temat: [Mondeo 2000-2007] TDDI Wymiana sprężyn zawieszenia przód
View Single Post
Stary 29-03-2010, 21:52   #110
zbyszek620
ford::average
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 10-06-2008
Skąd: szczecin
Model: KUGA
Silnik: 2.0 TDCi 150
Rocznik: 2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: wymiana przedniej sprezyny

Cytat:
Napisał Luk@s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale przyczepiliście się do tego sznurka.
Fakt troszeczkę przesady ale są tacy którzy myślą o zastąpieniu ściągaczy sznurkiem to może tak na zapas. Swoją drogą sznurek może mieć tylko znaczenie dla bezpieczeństwa, ale z drugiej strony co to za warsztat że nie stać go na porządne ściągacze. Podpisuję się pod wypowiedzią Kapsla
Cytat:
Napisał Kapsel_lg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja naprawdę nie krytykuję samodzielnej wymiany tylko sposoby wykonania. Uważam że za parę złotych robi się to bezstresowo czyli w warsztacie.
Zaś pneumat ma znaczenie i tego przykładem też jest
Cytat:
Napisał annitom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2 / 3 godz na amortyzator mi wyszło bo masakrę miałem przy odkręcaniu śruby trzymającej amortyzator przy piaście - trzy z nich niestety nie wytrzymały !!!
mi natomiast (z pneumatem na kanale z podnośnikiem ) godzinka sprężyna przednia (spokojnie z piwem), dla przykładu tylna bez pneumata na parkingu też z piwem ok 2 godzinek ale też spokojnie. I jeszcze jedno nie piszę po to aby się pochwalić lecz po to aby inni mieli łatwiej. Myślę że taki jest sens tego forum. Pozdrawiam
zbyszek620 jest offline   Odpowiedź z Cytatem