Temat: [Focus 2008-2011] Śmierdzi na obiegu zamkniętym
View Single Post
Stary 13-04-2010, 11:45   #39
balca1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2009
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 29
Domyślnie Odp: Śmierdzi na obiegu zamkniętym

Balca1 czekam na foty od Ciebie :-), chyba, że ktoś wie co miałeś na myśli z tym podgrzewaczem...[/QUOTE]


* Maureliusz,
Sorka ale nie mialem dostepu do internetu jakis czas... Nie wiem co mam Ci za bardzo teraz odpisac bo sytuacja sie skomplikowala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mianowice, znowu zaczelo smierdziec ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzisiaj oddalem foke na poprawke ( w koncu zaplacilem juz za ta usluge ) ... Jezeli dobrze pojdzie to jeszcze dzisiaj bedzie do odbioru a jezeli pojdzie gorzej to jutro ... Jak dowiem sie co bylo przyczyna powrotu smrodu to postaram sie opisac ...

* Prosze o jeszcze chwile cierpliwosci... Wiem, Wiem jak smierdzi to nie chce sie czekac nawet jednego dnia, gdyz jest to uciazliwe ale sam chcialbym sie dowiedziec czy oby napewno wymieniona czesc nawalila czy problem lezy gdzie indziej.


- Powiem tylko, ze stawiam na wymieniona czesc, gdyz po odbiorze FOKI nie smierdzialo juz w aucie - sprawa wrocila po tygodniu uzytkowania.

Pozdr.
balca1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem