Temat: [Mondeo 2007-2014] Lista ewentualnych usterek
View Single Post
Stary 02-09-2010, 16:05   #1872
mradziol
ford::beginner
 
Avatar mradziol
 
Zarejestrowany: 13-11-2008
Model: ford MONDEO
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 43
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał mradziol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie,

dołaczam swoją liste usterek w nawiasie wpisujac przy jakim przebiegu co mi sie stalo:

Samochod: Mondeo MKIV 2.0TDCi 140KM (obecny przebieg 62 tys. km) zakup 12.2008

1. obluzowanie i urwanie plastikowej listwy przy progu - drzwi kierowcy (20 tys.)
2. obluzowanie uchwytu do zamykania tylnej klapy po lewej i prawej stronie (25 tys.)
3. zluszczenie sreberka na dzwigni zmiany biegow (40 tys.)
4. odpadniecie gumowej uszczelki pomiedzy komora silnika a pokrywa bagaznika (40 tys.)
5. opuszczenie sie tylnych prawych drzwi i obcieranie o nadproze (45 tys.)
6. buczenie silnika z prawej strony, okazalo sie ze alternator do wymiany (45 tys.)
7. piszczenie fotela kierowcy (45 tys.)

i jeszcze:
8. silownik/tloczek od schowka z przodu u pasazera uszkodzony (najprawdopodobniej od nowosci) - wymienionyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (20 tys.)
9. prawa przednia opona buczenie przy 70 km/h (30 tys.) Michelin 215/55/16

Tak generalnie w miare ok, choc samochod uzywany glownie w trasach, wiec pewne usterki moga dziwicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(
Dodam, ze jestem raczej zadowolony z mojego mondziaka. Poprzednio mykalem octavia I i raczej nie ma porownaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam,
Witam,

po dłuższej przerwie postanowilem cos dorzucic do listy usterekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

10.przy przyspieszaniu czasami faluje mocą, tzn. zaczyna lekko szarpac - problem sie powtarza od 90 tys.
11.listwa przy progu calkowicie odpadla, urwany metalowy zaczep 95 tys.
12. zepsuta stacyjka zapłonu (czasami nie odpala - wina immo?) (105 tys.)

...ostatnia usterka chyba najpowazniejsza

pzdr
mradziol jest offline   Odpowiedź z Cytatem