View Single Post
Stary 30-10-2010, 12:59   #144
Focusik2002
ford::average
 
Avatar Focusik2002
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 135
Domyślnie Odp: Aktywne fotoradary, videorejstratory

Cytat:
Napisał TOMGOL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnio w płoni w sobotę strzelał wszystkim jak popadnie na wjeździe, akcja pasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomcio hahahahah tak samo miałem ale w Wawie w kierunku na Łódź pomykałem na aleji Krakowskiej , aleji Katowickiej tam jest chyba 5 albo z 6 fotoradarów już nie pamiętam ile ale coś koło tego bo raz na tydzień albo 2 tygodnie jeźdze tamtędy i ostatnio jechałem , jedzie przedemną gościuł Passatem b4 patrze Flesh hahahahha i się smieje zdjęcie mu zrobiło , ja jade z taką samą , nawet mniejszą prędkością 10 Km/H albo może 20 Km/H do znaku ograniczającą prędkość patrze Flash mówie co jest grane hahahaha ale to jest poczatek , stoje na światłach hahahah i fotoradar wszystkich nabijał nawet tych którzy stali na czerwonym świetle . xD

PS Fotoradar może nawet zrobić zdjęcie rozmawiających przez telefon komórkowy , dwa takie stoją na Wojska Polskiego i na Aleji Piastów co się jedzie od Ku Słońcu w kierunku na Piastów .

A co do Fotoradaru na Gdańskiej , fotoradaru tam czesto nie ma , dopiero jak zaczynają się dłuższe akcje typu Akcja Znicz , Wakacje , Ferie Zimowe , Święta itp. są wkładane , nie pytajcie mnie skąd wiem bo mam pewne znajomości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Focusik2002 jest offline   Odpowiedź z Cytatem