Temat: [Mondeo 1996-2000] swap na diesel
View Single Post
Stary 07-04-2011, 22:54   #15
Google [Bot]
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 03-04-2011
Skąd: London
Model: Mondeo
Silnik: 2,0
Rocznik: 2011
Postów: 11
Domyślnie Odp: swap na diesel

Cytat:
Napisał 1olek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to ja tam nie mieszkam i widzialem pordzewiale angole i wiem gdzie takie sa, wystarczy poczytac gdzie nie kupowac aut i dlaczego



to zobacz sobie na mape najpierw i bedziesz wiedzial
Pierwsza opcja kolego pokaz mi taka mape na ktorej Anglia lezy nad oceanem, bo chyba goolge mnie klamie.
Druga opcja mylisz Irlandie z Anglia (ktora owszem lezy nad oceanem), albo przypisales przynaleznosc Kornwalii do Anglii (obie sa czescia Zjednoczonego krolestwa).Nota bene chce zaznaczyc ze Kornwalia nie lezy nad Oceanem a nad Morzem Celtyckim.
A jesli dalej myslisz ze np Plymouth lezy w Anglii to prosze powiedz to zwyklemu mieszkancowi tego miasta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bedziesz zszokowany odpowiedziaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiec powtarzam Anglia tak lezy nad oceanem jak Szczecin nad morzem (choc ta druga opcja jest jednak bardziej prawdopodobna , bo od mostu dlugiego wody Odry sa uznawane jako wody morskie.Pozdrawiam szczecinskich wodniakow przy okazji)
P.S

Ostatnio edytowane przez Google [Bot] ; 07-04-2011 o 23:01
Google [Bot] jest offline   Odpowiedź z Cytatem