Temat: [Mondeo 2000-2007] Automatyczny włącznik świateł
View Single Post
Stary 21-04-2011, 19:25   #94
1zbyszek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Ziębice
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130 kucy
Rocznik: 2002
Postów: 19
Domyślnie Odp: Automatyczny włącznik świateł

Też jestem (już) posiadaczem wspomnianego przekaźnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Rewelacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Umawiałem się telefonicznie na spotkanie i byłem zaskoczony uprzejmością. Żadnych wymagań, warunków itp. Tylko gdzie podjechać i podjechał.
Podczas dojazdu na umówione miejsce stało mi się małe coś i stoję.
Auto zgasło i nie odpala. Marek 11 dojechał do mnie i razem staraliśmy się uruchomić. Nie dało rady. Odłączyliśmy aku aby zrobić restart, odłączyliśmy czujnik położenia wałka rozrządu i próba zaśniedziałych końcówek też okazała się nietrafiona. Nie odpala. Marek pomagał jak mógł, starał się abym odjechał ale nic to nie dało.
Serdeczne dzięki za poświęcony czas, wszystkie podpowiedzi i pomoc.
Wielkie dzięki dla Ciebie Marku
11
Potem była laweta i do domu.
Przekaźnik oczywiście kupiłem chociaż nie mogłem sprawdzić.
To wszystko działo się wczoraj.
A dzisiaj sprawdzony przekaźnik i działa jak diabli. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co do awarii : czujnik położenia wałka rozrządu padł. Wymieniony. Wszystko działa jak należy. Światła zapalają się po około 2 sek. Jest super.
Jeszcze raz dzięki za pomoc jakiej mi udzielił marek 11
Naprawdę człowiek z klasą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1zbyszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem