View Single Post
Stary 30-04-2011, 20:31   #5
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: Czy zna ktos tego: Focusa ST ??

Cytat:
Napisał michu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tamtego nie znam - ale znam tego :> stoi 200m od mojego mieszkania i znam kolesia który go sprzedaje i wiem jak był uszkodzony po przywiezieniu do kraju to tyle

http://mario-kar.otomoto.pl/ford-foc...C16143546.html
Michu poproszę o więcej informacji, może być na PW.

Cytat:
Napisał takitam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie kłam że żonie chcesz kupić , na tym forum mówimy prawdę , powiedz otwarcie że chcesz sobie nową zabawkę kupić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yyyy ..no ma do pracy dojeżdżać, a w weekendy przecież będę musiał do dokładnie przeglądać i testować czy wszystko jest ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał Pastoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
blur, ten z Twojego ogłoszenia to auto forumowicza Focus Klub Polska - Niedźwiedzia. Co oczywiście o niczym nie świadczy, ale dobrze wróży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuje za informację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem