Temat: [S-MAX 2006-2015] 2.2 duratorqe czy 2.0 duratorqe 163 km?
View Single Post
Stary 25-06-2011, 14:52   #76
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: 2.2 duratorqe czy 2.0 duratorqe 163 km?

Cytat:
Napisał waiter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zamierzasz bić jakieś rekordy?
nie, po prostu wnerwia mnie to ze jadac 180km/h na tempomacie musze uciekac z prawego pasa, bo co chwila ktos mnie dogania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a powaznie - zeby skrocic czas podrozy, a mimo wszystko podrozowac komfortowo
Cytat:
Napisał cliniq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
do środka wchodzą 2 rowery bez składania - dlatego kupiłem Galaxy
to jak ty je tam mocujesz? bo nawet w katalogu jest mocowanie do widelca, a kolo osobno, zreszta tak samo jak w zafirze... fajny patent pod warunkiem ze rower czysty i da sie szybko odkrecic/zalozyc przednie kolo...
Cytat:
Napisał waiter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy 2.2 TDCI czegoś brakuje w kwestii V-max w prównaniu z benzynami?
tak - inny automat, niestety w przypadku powershift tylko 2.0 ecoboost albo 2.0 TDCi
oczywiscie nie ma to nic wspolnego, bezposrednio, z v-max, ale odbija sie to rowniez na ubezpieczeniu i podatku...
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem