Temat: [Mondeo 2007-2014] "Odleciana" zaślepka mocowania relingu
View Single Post
Stary 14-07-2011, 20:40   #1
fork_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-07-2011
Skąd: Okolice Wa-wa
Model: Mondeo Kombi MK4 FL
Silnik: 2.0 TDCI Powershift
Rocznik: 2010
Postów: 8
Domyślnie "Odleciana" zaślepka mocowania relingu

Witam forumowiczów, i od razu przechodzę do rzeczy. W moim mondeo (3 dni po odbiorze od dealera ) odpadła podczas szybkiej jazdy lewa zaślepka mocowania relingu w kombi, a że reling jest srebrny okazało się to nie lada problemem. Jako że wcześniej miałem już forda, poczułem lekki niepokój przed wykonaniem telefonu do serwisu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i niestety nie pomyliłem się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Okazało się że w związku z tym iż mondeo jest po faceliftingu, więc taka część zamienna jeszcze występuje, owszem jest do mk4 sprzed faceliftu ale w innym odcienu srebrnego ( i tu było najlepsze ) zaproponowano mi więc zakup CAŁEGO relingu za cos koło 1700 PLN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lub samej zaślepki z mk4 sprzed liftingu za jedyne 540 PLN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Jestem ciekawy waszej opinii i ew. czekam na rady co dalej z tym fantem zrobić ( szorty już obdzwoniłem )
I tu moja uwaga abyście zobaczyli czy w waszych autkach ten kawałek plastiku jest dobrze przyklejony ! Jak się okazało u mnie trzymał się na pasku piankowej taśmy obustronnej i 3 kropkach silikonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fork_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem