Temat: [Transit 1994-2000] Brak reakcji silnika
View Single Post
Stary 15-10-2011, 17:08   #9
ufoludek6121
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-10-2011
Skąd: koszalin
Model: ford transit 2.5d
Silnik: 2.5d
Rocznik: 1998
Postów: 12
Domyślnie

To na jutro musze sobie przygotowac taki korek o grubosci 13 mm ale wiesz i w pierwsza i w druga dziure to znaczy grzeczniej otwór wchodzi gleboko korek , mi sie niemal wydaje ze one sa równolegle na kole wału chodzi o te otwory do klinu

Kieruje odpowiedz do wojtasa
jak pisalem wczesniej moj samochod jest bardzo mocno dofinansowywany i ja nie dawni wtrysk pierwszy wymienialem , ale kilka dni temu odkręcilem dwa wraz zprzewodami podającymi cisnieniowymi i patrzalem czy wtryskami jak kręce czy paliwo daje wtryskami ale niestety nie
na pasek rozrządu to patrze dzień w dzień i już go oglądało kkilku l;udzi nawet warsztat bo tam tez zaniosłem bo myślałem że cos nie tak , sprawdzxili tez pasek pod względem ilości zębuw i jest ok.
Dowiedziałem sie wczoraj że jest tu taki turek który pracuje w servisie aut i musze tylk sie z nim skontaktować czy nie naprawiłby go po pracy tak prywatnie,bo ja naprawdę kuż zaczynam wątpić w swoje umiejętności
wracając do paska to leży na zębach idealnie
po odkręceniu i odpowietrzeniu zakręciłem szybko króciec tak aby nie zaciągnol z powrotem paliwa i poluźniłem dwa pierwsze przewody wtryskow

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 16-10-2011 o 21:27 Powód: regulamin pkt21
ufoludek6121 jest offline   Odpowiedź z Cytatem