View Single Post
Stary 12-01-2012, 22:26   #43
zmorus85
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-01-2012
Skąd: ZACHODNIOPOMORSKIE
Model: MK3 mondeo / MK2 transit
Silnik: 2.0TDDI 90KM / 2.5D
Rocznik: 2004 / 1995
Postów: 1
Question Odp: Metaliczne stuki przy odpalaniu i gaszeniu silnika. Dwumasa czy może coś innego?

Witam wszystkich posiadaczy Fordów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.;D nabyłem mondeo mk3 2.0 tddi 90km zaczęło się coś dziać mianowicie przy odpalaniu auto zachowywało się jakby chodziło na przysłowiowe 2 gary przez jakieś 2-3 sekundy i wchodziło prawidłowo na obroty lub po tych kilku sekundach gasłoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.{tylko przy odpalaniu slychac delikatnie metaliczny odgłos} pojechałem do mechanika wyciągnął rozrusznik wymienił mi bendix i jeszcze jakąś zębatkę z dwoma blszkami w kształcie litery "U"wymienił mi to założył rozrusznik malina minęło kilka dni i ponownie wróciły problemy z odpalaniem ale nie dzieje się to za każdym razem auto normalnie pracuje przyspiesza biegi wchodzą bez oporów czy możliwe to jest ze to przez tzw. DWUMASE??????? HELLLLLLPPPPPPGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zmorus85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem