View Single Post
Stary 18-01-2012, 21:47   #7
Roband
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzony S-MAX

String, a dzwoniłeś w sprawie tego z Wału? Na mój gust to tylko zachęta/reklama/oferta poglądowa.

Co do tego z 50tys. na liczniku, to w ogłoszeniu brakuje jednego, bardzo ważnego określenia: "bezwypadkowy".

Jeśli chodzi o auta poleasingowe to ich przebieg tez można sprawdzić. Jeżeli sprzedający ma książkę serwisową z aktualnymi wpisami, a Ty "gawarisz" w obcym narzeczu, to mozna zadzwonić i podpytać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W Niemczech podobno niechętnie informują zasłaniając się ochroną danych (??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), ale ja w Belgii dowiedziałem się dużo, a nawet więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i jestem bardzo zadowolony z tych informacji (potwierdzili na 99% przebieg i bezwypadkowość, a o to najbardziej mi chodziło).
Dzięki temu, być może wkrótce, zawitam jako S-Maksik pełną gębą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem