Temat: [Mondeo 2000-2007] cos puka z przodu
View Single Post
Stary 25-01-2012, 20:42   #1
walczewski
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-01-2012
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk3
Silnik: tddi
Rocznik: 2001
Postów: 16
Domyślnie cos puka z przodu

Panowie pomozcie mi w takiej kwestii mam mondeo z 2001 roku tddi , ostatnio dosc duzo w nim wymienilem bo wszystko sie posypało mianowicie sprzegło wysprzeglik z lozyskiem dwumasa zimering wałka rozrzadu . Zmienilem rownież zawieszenie tzn sprezyny i amortyzatory ponieważ bylo sportowe a zalozylem normalne . Po zmianie zawieszenia i jazdy kilku dni zaczelo cos pukać pojechalem do jednego z kilku mechanikow u ktorych bylem z tą dolegliwoscią mowil ze do wymiany końcowki drążków wymienilem , okazalo sie ze dalej puka pojechalem do niby speca od fordów ktory kazał mi wymienic tuleje tylnich wachaczy z przodu kupilem sa to wielkie olejowe tuleje ktore wygladaja jak poduszki pojechalem do garazu do kumpla ktory jest mechanikiem i niestety okazalo sie ze tuleje sa oryginalne nie ma zadnego luzu na zadnym z elementow zawieszenia wymienialem rowniez lozyska i gumy mc personów . Jedyne do czego doszlismy to ze moga pukać amortyzatory czy jest to mozliwe nie kupilem jakis oryginalnych tylko takie po 150 zł za szt jest to pukanie takie jak by końcówki drązka i tylko przy lekkim uginaniu auta czuć jak zdjąłem pokrywe od amora od góry i złapałem za srobe amorka czuc ze cos jak by przeskakiwalo . prosze o pomoc
walczewski jest offline   Odpowiedź z Cytatem