View Single Post
Stary 02-02-2012, 15:53   #144
Glenroy
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-01-2010
Skąd: LPU
Model: Mondeo MK4 TitS
Silnik: 2.0TDCi DW10C
Rocznik: 2012
Postów: 312
Domyślnie Odp: Szarpanie, chwilowa utrata mocy podczas przyspieszania

Cytat:
Napisał mjprzem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, taka jest zasadza dzialania pomp ze im wieksze obroty tym lepsza sprawnosc... i ja tez to tak sobie wyobrazam ale potwierdzic tego nie moge..gdybym widzial z czytane parametry silnika na biezaco z takiej jazdy to mozna byloby cos wywnioskowac ale w taki sposob to ciezko strzelić i trafic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....
No dobra, czyli zaczyna mi się wszystko powoli w jedną całość układać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeżeli o te parametry chodzi, czy da radę odczytać te parametry za pomocą zwykłego kabla ELM i zrobić logi za pomocą powiedzmy maxitestu? Wystarczyło by coś takiego żebyś mógł mnie już na coś dokładniej naprowadzić? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Glenroy jest offline   Odpowiedź z Cytatem