View Single Post
Stary 23-01-2013, 18:34   #24
slawek_camp
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Odp: Czy to koniec produkcji mondeo i s-maxa w belgijskiej fabryce

Cytat:
Napisał zmtlck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez takich historii napewno ford takiego pisma nie wysłał. Dzisiaj ruszyła produkcja jeszcze na pół gwizdka . Zaległe samochody wyjeżdżają systematycznie z fabryki. Od poniedziałku najprawdopodobniej fabryka ruszy pełną para. Dla zainteresownch polecam wpisać w googlu ford genk i filtr ostatnia godzina jak ktoś nie rozumie to rzucić do google translatora .sławek chyba nie zamowiles chyba samochodu w salonie forda. Każdy salon mimo ciężkiej sytuacji przyjmuje zamówienia pozdrawiam.
Taką oficjalną informację o piśmie dostałem od PGD Ford w Krakowie, stad zdecydowałem się zrezygnować z zamówionego auta bo nie mogę sobie pozwolić na taki czas oczekiwania do kwietnia minimum. Samochód zamawiany w salonie Forda - już był to 3 model i nigdy nie było problemu jak teraz. Co do info o Genku to owszem czytałem tak jak wspomniałeś na translator ostatnie wieści z googla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Owszem każdy salon przyjmuje zamowienia bo dzwoniłem do wielu i pytałem i nawet czas oczekiwania 3 miechy tak jak zwykle. No ja niestety już forda miec nie bede bynajmniej teraz, dziś wyjechałem z salonu nowiutką A3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam i zycze wszystkim cierpliwosci w oczekiwaniu na swojego Forda.
  Odpowiedź z Cytatem