View Single Post
Stary 21-05-2013, 06:30   #24
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenie Wersja Titanium 1.0 125 KM

Cytat:
Napisał majsterus_nt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
v-tec zrobi bez zająknięcia 300tys km,
a ford??

150tys i do remontu

to jest ta różnica - w cenie i niezawodności.
Nowe i-vteci to nie stare vteci w lekkiej budzie.....ta kosiareczka 1.0 przyjemniej jeździ od 1.8 i-vtec współczesnego...niestety...wymęczyłem się z Hondziną Civic 1.8 5,5 roku to wiem dokładnie jak to się odpycha - pałujesz na maksa, w środku umierasz z hałasu, a i tak efekty mizerne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., co mi z ewentualnej wyższej trwałości silnika jak nowym autem nie mam zamiaru jeździć tyle lat by zrobić 300.000 km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co zaś do ogólnej niezawodności - to akurat Civic VIII gen. był bardzo zawodnym autem (głównie pierdoły, ale non stop coś) i z mnóstwem niedoróbek - takie czasy, wpadki są w każdym koncernie samochodowym.....

Bump:
Cytat:
Napisał majsterus_nt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale to nie jedzie....jeździłem szmelwagenem 1,9tdi i tam się wyprzedzało. A tutaj to mi się przypomina mój multivan 2,4D zastanowić się muszę 2x czy zdążę, i redukcja z 5 na 3....takie realia - a jeżdżę sam...
Bez redukcji to w 1.6 Ecoboost, 1.0 jest jeszcze za słaby, choć i tak ma o nieeeebo więcej momentu w całym zakresie obrotów od 1.8 i-vtec, który nigdy na hamowni nie wypluwa 174 NM, a i ten moment dostępny jest dopiero realnie przy obrotach ok. 5000....civic to chyba jedyne auto, w którym redukowałem z VI-tki na III - kę na trasie...

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 21-05-2013 o 07:06
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem