Temat: [Focus 2011-2014] Odłaczenie wyłacznika na sprzęgle
View Single Post
Stary 21-05-2013, 07:40   #4
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Odłaczenie wyłacznika na sprzęgle

Cytat:
Napisał majsterus_nt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a widzisz, nie zauważyłem oszczędności w produkcji nawet tutaj. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Słabszy rozrusznik = odpalanie ze sprzęgłem.

Jest to nieznośne zwłaszcza zimą, gdy trzeba odpalić auto i odśnieżyć, to trzeba wsiąźć i nanieść śniegu do środka.
Wszystkie rozwiązania fodorwskie są any egronomiczne, tylko nie wiem dlaczego...

Jężdże z pasami, ale czasami ruszam bez i wtedy dzwoniło...dzwoniło bo już się popsuło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ręce mi opadają z tym fordem.....
Przecież wszędzie tak jest, zawsze zaleca się nawet w instrukcji do każdego auta wciśnięcie sprzęgła przy odpaleniu - tak jest zdrowiej dla auta, a nie od razu słabszy rozrusznik...., piszczy podobnie w każdym samochodzie jak nie masz pasów, masz podobne zalecenia zmiany biegów itd. więc o co ci chodzi ? sprzedaj Forda jak cię wkurza i kup inną markę z takimi samymi lub gorszymi przywarami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem