Temat: [Mondeo 2007-2014] Kodowanie pilota w kluczyku
View Single Post
Stary 10-08-2013, 17:09   #15
kr1985
ford::average
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 27-05-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 150 km
Rocznik: 2014
Postów: 119
Domyślnie Odp: Kodowanie pilota w kluczyku

Witam.

Dziś mialem dość dziwna sytuacje z pilotem w mondeo z 2008 roku normalny scyzoryk.

Zamknąłem samochód odszedłem od niego kawałek ale dalej bylem w zasiegu musialem sie poschylać pare razy i nie wiem czy czygoś nie powciskałem na pilocie.

POzniej gdy chcialem otworzyć autko pilotem juz sie nie dało. Otworzyłem normalnie kluczykiem w drzwiach dodam autko odpala jezdzi normalnie.

pomyslałem że moze bateria padła wymieniłem baterie koleś sprawdził ze pilot wysyłą jakiś tam sygnał. podszedłem do autka nie działa dalej otweiranie centralnym z pilota.

Próbowałem z 10 razy sposob opisany w tym poście ale nic mi nie wychodzi. może robie coś żle. Np czy drzzwi musza byc otwarte zamknięte radio wyłączone?

Wkładam kluczyk kręce z pozycji 0 na II 4 razy wyjmuje kluczyk naciskam otwieranie drzwi wsadzam kluczyk ponownie przekrecam z 0 na II i spowrotem wyciagam kluczyk i centralny na pilocie dalej nie działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pomóżcie coś.

chyba ze juz tylko serwis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kr1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem