Temat: [Mondeo 2000-2007] 2.0 TDDi duzo pali
View Single Post
Stary 02-10-2013, 22:00   #29
olczus9012
ford::advanced
 
Avatar olczus9012
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-07-2011
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 219
Domyślnie Odp: tddi 2.0 duzo pali

Cytat:
Napisał wojtekp27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie
Nasze fury to nie podlotki i swoje ważą a opowieści że mondek pali 4-5 litrów to bajka dla dzieci. Nie w normalnej jeździe,Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w trasie tak ale jak się jedzie 90km/h to może , nasze stodoły jeśli palą 7-8 w mieście w zalezności od pory roku to jest to normalka a nie temat do biadolenia. W trasie jak to koledzy podali - zależy jak noga jest ciężka tak nam spali. Ja ze swojego wycisnąłem prawie 9l w trasie ale w Dąbrowie Górniczej z Piaseczna byłem w 2godz 25minut. Można? Można Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A prawda jest taka że zużyte łożyska to już 0.5l więcej, zadbajmy o samochód sprawdźmy podzespoły, zalejmy bak do pełna i 100 kilometrach zalejmy znowu i będziemy wiedzieć a nie dyskutować o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i z Kolegą sie zgadzam w stu procentachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
olczus9012 jest offline   Odpowiedź z Cytatem