View Single Post
Stary 11-01-2014, 00:58   #3108
wolekkrk
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-12-2013
Model: Mondeo MK3
Silnik: TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 6
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

niestety zapewne nie jest czysty w srodku bo go nie wyczyszczono fajki swiec ladne bez zadnych oznak zuzycia pobory nie mam pojecia nikt tego nie sprawdzal test przelewowy robiony zgodnie z instrukcja po 1 krotkim tescie przewod paliwowy z pieca do menzurki pozniej piec rusza pracuje 90 s i sie wylacza paliwo do strzykawki i mamy wynik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co do sterownikow i wentylatorow nie wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja to autko mam od wrzesnia a dogrzewacz pierwszy chrzest bojowy pod moim autem przeszedl po naprawie kabla zasilajacego miesiac temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. generalnie najpierw zaczne od zdobycia zestawu uszczelek rozbiorki i gruntownego przeczyszczenia a narazie przelacznik zamiast zwory i bedzie pracowal tylko rano kiedy naprawde jest potrzebny a nie przy kazdym odpaleniu silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wolekkrk jest offline   Odpowiedź z Cytatem