View Single Post
Stary 26-05-2014, 10:35   #29
grodek75
ford::advanced
 
Avatar grodek75
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Warszawa Żoliborz
Model: Mondeo Mk4 GoldX/Nissan Micra K11
Silnik: 2,3l Duratec HE 161KM Automat AWF21/1.4 16V 82KM Automat CVT
Rocznik: 2008/2001
Postów: 294
Domyślnie Odp: Zeetex ZT1000 205/55 R16 91 V - nowe i buczą?

Cytat:
Napisał remlen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ech Panowie, przesadzacie. napisałem na wyrost, ze mam krzywe felgi. Po prostu może tych opon nie idzie do końca dobrze wyważyć. I pisanie o tym, że kogoś się naraża na niebezpieczeństwo to duża przesada. A każdy kupuje to na co go stać albo na co ma ochotę. Wolę kupić nowe chinole niż używane po niemcu. Tyle w temacie.

Bump:
Właśnie tylko w tym zakresie prędkości delikatnie czuć. Powyżej i poniżej nic. Dodam, że na zimówkach jest wszystko OK.
Nie chciałbym być złośliwy, pewnie narażę się na ostrzeżenie od MOD-a, ale nie mogę się powstrzymać - oprócz najtańszych chinoli i używanych po Niemcu istnieje jeszcze nie wymieniona przez ciebie opcja kupna normalnej, nowej opony budżetowej takiej jak Barum, Dębica, Sawa, etc.

A informacja o braku problemów na zimówkach sama sugeruje odpowiedź gdzie leży problem. W dziadowskich, chińskich oponach po 172zł/szt.
I odwadze kierowcy który zakłada tego typu gumy do auta mającego 145KM mocy i rozwijającego prędkości bliskie 200km/h.
__________________
Gdybym u progu swej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford

Ostatnio edytowane przez grodek75 ; 26-05-2014 o 10:39
grodek75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem