View Single Post
Stary 29-05-2014, 09:08   #36
Ziółas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-02-2012
Skąd: Skrzeszew
Model: S-max
Silnik: 2.0 Ecoboost 203 KM + upgrade do 240KM
Rocznik: 2012
Postów: 41
Domyślnie Odp: Co wozicie w dużym schowku nad konsolą środkową?

Cytat:
Napisał maciej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
odnośnie gaśnicy to od zakupu (7dni) jeździ przyczepiona przy nogach pasażera, lekko pod dywanikiem-jest tu sporo miejsca, więc pasażer nie protestuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Moje pytanie: co powinno być w schowku podłogowym za kierowcą? Gdy kupiłem auto był pusty;
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Natomiast w schowku za pasażerem w podłodze, znalazłem trójkąt i zestaw ratunkowy dla przebitej opony oraz wkręcany hak do holowania.
W schowku, w podłodze po stronie kierowcy, znajduje się subwoofer z zestawu Premium Sound, podobnie zamiast centralnego schowka na podszybiu umieszczony jest głośnik centralny. Wiem bo mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ziółas jest offline   Odpowiedź z Cytatem