View Single Post
Stary 27-06-2014, 11:42   #87
haper34
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 09-03-2014
Skąd: Złocieniec
Model: Ford Mondeo Mk3
Silnik: TDCI 2.0 115km
Rocznik: 2002
Postów: 30
Domyślnie Odp: Zgasł bez żadnego ostrzeżenia i nie chce odpalić! Mechanik chce mnie zrobić w ba

Witam po długim okresie czasu,

Mam nadzieję, że post, który został założony przeze mnie, będzie przestrogą dla tych osób, które chcą postawić na cenę i zrobić wszystko po kosztach (zwłaszcza w układzie paliwowym). Ta nauczka dotknęła mnie psychicznie i ...finansowo.

Auto zostało naprawione u dobrego specjalisty w Pile (Wielkopolska). Wszystko śmiga jak należy.

Przez błędy poprzedniego mechanika i niepoprawne podejście do sprawy, co skutkowało 2 rozwalonymi wtryskami (dodatkowo 1 był źle zakodowany) konieczna była wymagana naprawa.

Rozmyślałem na tym by nie publikować adresu warsztatu w którym początkowo naprawiałem swoje auto, lecz żyjąc w świadomości, że ci sami mechanicy mogą narobić szkód również i innym kierowcom postanowiłem opublikować nazwę warsztatu.

Dziękuję wszystkim za pomoc i szybką reakcję. Jedyną dobrą decyzja, którą podjąłem w tamtym czasie było zarejestrowanie się na forum serwisu FordClubPolska.

Pozdrawiam Wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


78-520 Złocieniec, Czaplinecka

Ostatnio edytowane przez haper34 ; 27-06-2014 o 14:13
haper34 jest offline   Odpowiedź z Cytatem