View Single Post
Stary 10-06-2015, 09:15   #184
mondik_pl
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Polecamy mechaników

No i z tego co wiem to TITAN PARTS czy jak go zwą TITANIC - padł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sklep-niby hurtownia jest już zamknięte, łańcuch na bramie. Chyba oskubali zbyt wielu klientów i skończyły się dobre czasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co prawda serwis niby dalej działa, ale z tego co wiem to są plany likwidacji również serwisu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mechanicy są zwalniani lub sami odchodzą, a klienci którzy do nich przyjeżdżają to tylko z groupona na wymianę kół lub nabicie klimatyzacji. Oczywiście jak to w TITANICU - nabicie klimy kosztuje niewiele, za to na filtrze kabinowym mają przebitkę 100% w porównaniu do innych sklepów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak więc ja osobiście jak najbardziej dalej kibicuję firmie BICAR Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem