View Single Post
Stary 18-08-2015, 07:54   #7
sewenpamp
ford::advanced
 
Avatar sewenpamp
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-06-2014
Skąd: Okolice KRK
Model: Galaxy
Silnik: 1.9TDI & 2.0 163 KM 1.8TDCi - było
Rocznik: 1999 & 2011 2006-było
Postów: 319
Domyślnie Odp: Konserwacja podwozia i profili zamkniętych

Cytat:
Napisał Yabollek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ktoś poleca zakład gdzie mogą to porządnie zrobić w Krakowie albo okolicy.
Interesuje mnie zrobienie tego kompleksowo i porządnie (byle jak mogę spróbować zrobić pędzlem sam w garażu) na zasadzie:

- zdjęcie nadkoli i auto na kobyłki lub podnośnik
- wymycie podwozia i odtłuszczenie
- konserwacja dobrymi środkami
- konserwacja profili zamkniętych plus drzwi od wewnątrz

Pacjent Mondeo mk3 sedan, rok 2006.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Witam, ja ostatnio zrobiłem sobie w dwóch Galaktykach i u brata w Zafirce konserwacje profili i podwozia specyfikami z takiej firmy "Noxudol", a dokładnie w profile poszło coś takiego "Noxudol 700" bez wonny, a na nadkola i podwozie "Noxudol 1600". Polecam, do tej pory robiłem sobie taki rzeczy tańszymi środkami i nie mają porównania do tego co teraz użyłem. Nie mam warsztatu robiłem to przed garażem najeżdżając na podjazdy. Było troszkę zabawy, ale dałem radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Bump:
Cytat:
Napisał fcp06082015 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich forumowiczów - niedawno zostałem posiadaczem Focusa MK2 z 2006 roku, a to mój pierwszy post na tym forum. Odgrzebię trochę temat. Chciałbym przed zimą zrobić profesjonalną i kompleksową konserwację podwozia i profili zamkniętych. Generalnie jestem już wstępnie umówiony na wykonanie usługi w firmie:

F.H.U. Marek Baran, Mariusz Baran
31-202 Kraków
Prądnicka 36

Może ktoś już robił konserwację lub zlecał inne usługi w tym zakładzie i może coś o nim powiedzieć dobrego lub złego ? Z rozmowy telefonicznej dość konkretni, czas wykonania usługi 5 dni (maska, klapa, profile, podwozie) więc też ok (bo nie za krótko, wiadomo pracy przy tym jest). Ale może ktoś ma swoją opinię ?
Witaj Sławek, pytałeś jakimi środkami będą robić tą konserwację ?
__________________
"Człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi " Danny Kaye
sewenpamp jest offline   Odpowiedź z Cytatem