Temat: [Mondeo 2000-2007] Cieknąca pompa wspomagania
View Single Post
Stary 04-11-2015, 22:10   #178
kamoreks
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-08-2010
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI 90 HP
Rocznik: 2001
Postów: 45
Domyślnie Odp: Cieknąca pompa wspomagania

Cytat:
Napisał rewolt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiem Ci tak, fajny ten zestaw ale strasznie drogo :/ jak poszukasz części wyjdzie Ci taniej. Ja kupowałem wszystko osobno i zapłaciłem: Łożysko- 10zl, 2x simering 10zl szt. uszczelkę załatwiłem sam od wujasa i 4,5h roboty

Niestety mam inny problem, zaczęło mi sie sączyć na tej małej śrubie na łączeniu z tym przewodem ciśnieniowym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. da sie to jakoś uszczelnić?
Zestaw już zamówiony, uszczelniacze ciśnieniowe kosztują jakieś 40 zł za 2 szt. więc zaoszczędzenie 60 zł, ale jak dodam uszczelki, które trzeba dorabiać to wychodzi to samo, zresztą większy koszt stanowiła pompa wody 233 zł SKF. Bardziej pytałem o jakieś wskazówki regeneracji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak zakładałeś nowe uszczelniacze itd.
kamoreks jest offline   Odpowiedź z Cytatem