View Single Post
Stary 25-01-2016, 11:42   #5
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,641
Domyślnie Odp: Czy światła przeciwmgielne mają własny przekażnik

Zgadza się, ja opisywałem na swoim przypadku (2010) więc u mnie już nie może, z resztą kupując markowe zestawy DRL i podłączając je, wszystko działa wedle nowych przepisów UE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Uziu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
fajny patent to jest tez modul na 30 % mocy drgowych, wtedy nie traci sie halogenow i tez fajnie to dziala.
Tak, tylko że to wszystko jest nieprzepisowe niestety, i jadąc gdzieś za granicę dalej można się nieźle uziemić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak całkiem już offtopic, czy też zauważyliście taki dziwny zwyczaj wśród naszych kierowców że czy mgła czy nie, to oni namiętnie na przednich przeciwmgielnych jeżdżą? U mnie w okolicy to jakaś plaga, coś w stylu "mam to świecę"...
Paweł, mnie to od pewnego czasu interesuje taki moduł: https://sklep.avt.pl/avt1599.html

Ostatnio edytowane przez zmulim ; 25-01-2016 o 11:49
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem