Temat: [Focus 2004-2008] Złe wskazania poziomu paliwa
View Single Post
Stary 28-01-2016, 10:51   #19
macka
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2, mk3
Silnik: 2.0 TDCi, 2.0 TDCI
Rocznik: 2007, 2012
Postów: 319
Domyślnie Odp: Złe wskazania poziomu paliwa

Przeczytane z instrukcji "Sam Naprawiam":
"W samochodach z silnikami wysokoprężnymi występuje pompa przetłaczająca (mechaniczna) wbudowana w pompę wysokiego ciśnienia umieszczoną w komorze silnika."

Może jestem w błędzie (poprawcie mnie jakby co), z tego co ja wyczytałem na forach to nie ma tam typowej pompy i pływaka jak w innych autach - tylko czujnik poziomu paliwa( chyba że tak to jest ładnie nazwane)

ale jeśli kolega mondek84 rozbierał to proszę o podzielenie się spostrzeżeniamiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja w tej chwili 2 razy przed tankowaniem wlałem specyfik STP do czyszczenia układu - czy pomoże? nie wiem - okaże się - na pewno nie zaszkodziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Spróbuję jeszcze z dwa razy użyć ten środek
Zauważyłem ostatnio, że wskazówka zaczyna częściej spadać pomiędzy 3/4 a 1/1, niż wcześniej w trakcie jazdy

2 razy tankowałem tak, że prawie paliwo było widać przy korkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
macka jest offline   Odpowiedź z Cytatem