View Single Post
Stary 28-03-2016, 18:37   #1
personiusz
ford::average
 
Imię: saymon
Zarejestrowany: 08-05-2015
Skąd: słupca
Model: s max
Silnik: benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 130
Domyślnie Wymiana radia Travelpilot nx na stację multimedialną

Witajcie chcę Wam pokazać zaprezentować jak udało mi się wymienić oryginalne radio z nawigacja Travelpilot NX na stację multimedialną opartą na androidzie.Stacji multimedialnych jest cała masa ,długo szukałem takiej ,która będzie obsługiwała faktycznie liczniki Converse+, jedni sprzedawcy twierdzili że będzie działać drudzy że nie wiem ,lub też nie.Zacząłem szukać głębiej w końcu dotarłem na Ebay. Tam znalazłem mnóstwo takiego sprzętu i co dziwne o 40 % taniej niż u nas w kraju.Cena na Ebay to 1500 zł z wysyłką u nas prawie 2500 zł. Sprzedawca zapewnił mnie że będzie działać z licznikiem Converse+ gdyż jest specjalny moduł dołączony który obsługuję szynę Can H oraz L.Moduł jest niby do mondeo ja mam s-maxa 2.0 benzyna i tez działa ,a działa tak jakby było oryginalne radio ford. Towar dotarł do mnie po 5 dniach podróży jakość wykonania stacji nie budzi zastrzeżeń ,szczegóły stacji podam niżej.Kilka rzeczy musiałem wymienić na inne w aucie na tak zwane 2 dinn zdjęcia poniżej.Samo radio działa rewelacyjnie nawigacja działa perfekt tak samo stacje radiowe oraz inne funkcje sam dźwięk nie budzi zastrzeżeń jest ok,szczerze polecam bo warto auto wygląda tera rewelacja,aha trzeba jeszcze tylko wymienić założyć mały panel sterowania klimatyzacją i nawiewem,oraz aktywować go poprzez elmconfig inaczej nie zadziała, no chyba że jest już założone małe radio to nie trzeba nic robić jak tylko zamontować stację i ruszy bez aktywacji.Wszelkie pytanie sugestie propozycje można zadawać na forum w temacie lub też na pw. Zdjęcia poniżej sorki za jakość zdjęć nie są najlepsze.Na sam koniec taka mała niespodzianka zamontowałem również sobie radio CB w miejsce popielniczki ,nie było używane nie palę a wyszło super ,radio jest super małe i super działa ,jest to Albrecht 6110.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez personiusz ; 28-03-2016 o 19:51
personiusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem