View Single Post
Stary 17-06-2016, 15:25   #102
Szejk.Ahmed
ford::advanced
 
Avatar Szejk.Ahmed
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-08-2010
Skąd: SZCZECIN
Model: T
Silnik: Najlepszy
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: Uwaga na oszusta !!!!

No i mamy kolejnego oszusta bo inaczej nie można tego nazwać.
Wystawiłem na sprzedaż felgi aluminiowe i forumowicz o nicku Ludwikaniela2 skontaktował się ze mną w sprawie felg. Udzieliłem wszelkich pytań. Główne pytanie to koszty wysyłki które jako że jestem osobą prywatną i nie mam firmy a tym bardziej podpisanej umowy z firmą kurierską wysyłka 4 szt felg byłaby droga. Zainteresowany pisał że koszt wysyłki to ok.40zł więc zaproponowałem jeśli ma takie możliwości taniej przesyłki to podam mu dokładne dane i zamówi kuriera który odbierze ode mnie felgi z przesyłką pobraniową. Po wymianie kilku PW stanęło na tym, że wpłaci pieniądze za felgi na moje konto i na emaila wyśle list przewozowy który wydrukuję. Podałem wszelkie dane do przelewu jak i do listu przewozowego. Na forum w ogłoszeniu pisze ze przelew puścił i felgi sprzedane więc napisałem w ogłoszeniu ,,sprzedane,,
I niestety na tym wszelki kontakt się urwał brak listu przewozowego jak i przelewu.
Nienawidzę takich zagrywek gdyż poświęciłem czas na spakowanie paczki jak i pieniądze (zakup folii stretch)
Mam nadzieję że moderator zablokuje tego oszusta i jeśli chce mogę wysłać na potwierdzenie całą korespondencję
__________________
Szejk.Ahmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem