View Single Post
Stary 03-09-2016, 10:21   #17
Focus 120PS
ford::beginner
 
Avatar Focus 120PS
 
Imię: Jurek
Zarejestrowany: 30-09-2013
Skąd: Słupsk
Model: Focus ST MK II 3D
Silnik: 2,5 Turbo 5 cylindrów
Rocznik: 2010 (12850km przebiegu)300KM/490 Nm
Postów: 14
Exclamation Odp: Dobry mechanik w Słupsku-okolicach?

Cytat:
Napisał andrzej1987 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak sie dostaniesz za 2 tygodnie to będzie dobrze jedź i się nie zastanawiaj .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jesteś z Gdańska a samochód naprawiasz u nas w Słupsku?
Ja jestem u nich umówiony na 13 września z canbusem, bo po założeniu radionawigacji http://allegro.pl/show_item.php?item=6316145409 , nie mogę słuchać radia na postoju bez włączonego zapłonu. Na fabrycznie zainstalowanym Sony nie miałem żadnego problemu.Podobno mechanik Łukasz to ogarnie. Kupiłem uniwersalny canbus do generacji sygnału zapłonu i zobaczymy co z tego wyniknie.
Co do ich wcześniejszych usług jak jeszcze mieli autoryzację na Forda, to kupiłem u nich w 2003 roku salonowego Focusa MK I 1,8TDCI. Za jakiś czas po gwarancji jak pojechałem na hamownię na modyfikacje, to okazało się, że auto ma 94KM zamiast 100. Ale na Cecorskiej zapewniali mnie w dniu odbioru, że wszystko jest ok.
Oczywiście jeszcze przed wyjazdem z salonu kazałem zamontować chlapacze na przód. Jeden zamocowali tak krzywo, że na żaden przegląd gwarancyjny już tam nie pojechałem. Jeżdziłem do (ASO) Stare Bielice)! Bo jak można spartolić tak prostą usługę?
A tak przy okazji do postów powyżej: zbieżności i mówiłem - to tak po polsku poprawnie piszemy.
Teraz wiem skąd się wzieło to powiedzenie: nie każda morda pasuje do Forda.
Mechanik Łukasz temat ogarnął i radio-nawigacja działa już bez konieczności włączania zapłonuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Focus 120PS ; 13-09-2016 o 19:56
Focus 120PS jest offline   Odpowiedź z Cytatem