View Single Post
Stary 19-10-2016, 11:28   #18
pio124
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 27-09-2015
Skąd: Inowrocław oraz Belgia
Model: Ka
Silnik: 1,3 60KM
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Jaki zamek centralny?

Cytat:
Napisał MarianL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy uniwersalne da sie zalożyć bo w ori po naciśnięciu przycisku na pilocie wewnętrzne klamki chowają się do środka (brak typowych rygielków w drzwiach) do których mocuje się cięgna uniwersalnych siłowników
Uniwersalny zamek da się założyć. Ale jest coś za coś. Cena niska za komplet ale trochę zabawy z regulacją. Nie mniej jednak u mnie jest uniwersalny i strona kierowcy działa bez zarzutu, ale strona pasażera jest do poprawki (zawsze zamyka nie zawsze otwiera- trzeba 2-3 razy nacisnąć przycisk na pilocie). Płaskowniki perforowane do montażu trzeba wymienić na porządne bo te z zestawu to miękkie jak glina i za bardzo się to rusza. Ja się wpiąłem w oryginalną instalacje elektryczna- bezpiecznik numer 1- 20A plus dodatkowy przy centralce 15A(był w zestawie).
No ale jak wiadomo oryginał zawsze będzie lepszy.

EDIT 22-10-2016:
Okazało się że niezbyt dobrze przykręciłem blachę perforowaną stąd były problemy. Po dodatkowej regulacji wszytko hula jak ta lala. Dam znać za jakiś czas czy trzeba było ingerować w ponowną regulacje.
Na pamiątke foto dla potomnych:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/af58ad60a65bd516

Ostatnio edytowane przez pio124 ; 22-10-2016 o 23:05
pio124 jest offline   Odpowiedź z Cytatem