View Single Post
Stary 25-03-2018, 19:06   #876
Ryba LDZ
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 19-03-2018
Skąd: LDZ
Model: S max
Silnik: 2.0 TDCI 178KM by TC Performance
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Panowie tak czytam i czytam te posty i nie wiem czy się śmiać czy płakać... Mam doświadczenie 15 letnie w serwisowaniu samochodów różnych marek ale to co piszą niektórzy z Was to kpina... jeśli klima po 2 latach utraciła czynnik to o jakiej gwarancji piszecie? przecież przez ten okres mogło się stać 500-cet różnych usterek/uszkodzeń/nieszczelności... trzeba klime nabić hydrogenem i sprawdzić czujnikiem dokładnym gdzie jest wyciek z klimy i usunąć usterkę...tak mały wyciek nie sprawdzi się dokładnie UV...a co do wycieków oleju...kolejność jest taka...umyj silnik..podjedź na sprawdzenie...usuń usterkę a nie wymyślacie bajki...wiem że jako NOWEGO na forum mnie zjedziecie ale nic nie poradzę że YT czy TVN turbo zrob to sam nie naprawi Wam samochodów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A co do używania "sylikonów" to czasami jedyne słuszne wyjście jeśli są zuzyte podzespoły a klient płacze że części nowe drogie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam wszystkich hejterów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ryba LDZ jest offline   Odpowiedź z Cytatem