Temat: [Focus 2018- ] Rdzewiejacy układ wydechowy
View Single Post
Stary 12-12-2019, 09:15   #31
ddela
ford::average
 
Imię: darek
Zarejestrowany: 29-06-2012
Skąd: malopolska
Model: focus MK2 FL, Focus mk4
Silnik: 1.6 benzyna, 1.0 ecoboost
Rocznik: 2009, 2018
Postów: 93
Domyślnie Odp: FORD Focus Mk4 2019 - Rdzewiejacy układ wydechowy

Cytat:
Napisał mihog Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czytam wypowiedzi dotyczące mk4, od których puchnie już kilka tematów i utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem kupując za stosunkowo nieduże pieniądze mk3 fl z końca produkcji. U mnie jest po prostu bez stresu (i bez fajerwerków). Szczerze współczuję wszystkim testerom produktu w wersji beta.
Szczerze to trzeba współczuć pechowcom, którzy kupili wadliwe egzemplarze (to nie sarkazm) i ASO nie potrafi jeszcze ogarnąć pewnych tematów. Bo to tylko wadliwe egzemplarze, które można policzyć na palcach jednej ręki. Sam się pochyliłem wczoraj i obejrzałem tłumik - cały srebrny, a mam go już 15 miesięcy.
W sumie ciekawostka, że na forum jest parę przypadków mających dziwną kumulację wszelkich usterek - aż się wierzyć nie chce (serio - nie kwestionuję tego), podczas gdy większość jeździ bezawaryjnie. Może czas zmienić ASO?

Na tym forum jest też cała masa postów o awariach w mk1, mk2 i mk3. Też im współczujemy? Wiem coś o tym bo mam tez focusa mk2 i na tym forum jestem od lat. Trochę równowagi by się tu przydało, zwłaszcza że jak widać po opisach niektórych kont - wielu krytykujących nie ma nawet mk4.
ddela jest offline   Odpowiedź z Cytatem