View Single Post
Stary 20-04-2020, 13:41   #33
pepe626
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 20-04-2020
Skąd: Pustków Osiedle
Model: Fokus mk3 Sedan USA
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2017
Postów: 14
Domyślnie Odp: DPS6 szarpanie na 1 i 2-gim biegu (Rozwiązanie)

Cytat:
Napisał karkoszaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Podpinam się do tego tematu, ponieważ widzę za Panowie mówicie tutaj o Focusach do 2015 roku.
Posiadam focusa MK3 z 2017 roku 2.0 benzyna 119KW, oczywiście wersja USA w automacie, przebieg ponad 60tyś km. Mam podobne objawy, które koledzy wcześniej wymienili, mianowicie przy zmianie 1-szego na 2-gi bieg lub czasami z 2-giego na 3-ci bieg odczuwam drgania. Dodam, iż narazie nie wymieniałem oleju, nie robiłem adaptacji ponieważ problem zaczął się niecały miesiac temu, i dodam że nie zawsze występuje zdarza się, że tydzień pojeżdżę i w/w objawy nie występują. Czy ktoś z tu obecnych ma podobne problemy z w/w modelem z 2017 roku? Z tego co udało mi się ustalić w moim modelu nie powinno być wadliwych sprzęgieł. Będę wdzięczny za każdą informacje.



Witam jestem nowy więc mogę mieć problemy. Kolega pyta o problem że skrzynią w Fokusie 2017r. Ja posiadam takiego Fokusa z 2017 r silnik 2.0 automat z USA i mam identyczny problem ze skrzynią. Auto ma przejechane 32 tyś km a od 30 tyś km szwankuje skrzynia. Narazie nic nie robiłem.

Bump:

Ostatnio edytowane przez pepe626 ; 20-04-2020 o 14:17
pepe626 jest offline   Odpowiedź z Cytatem