View Single Post
Stary 12-03-2021, 19:24   #15
NKMPDF
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-01-2021
Model: Fusion / VW Passat B8
Silnik: 2.0 Hybryda / 1.5 Benzyna
Rocznik: 2016/2020
Postów: 0
Domyślnie Odp: Zakup Forda Mondeo 2017/2018 rodzaj silnika

Cytat:
Napisał Woytas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zapnij w tej hybrydzie tempomat na prędkość autostradową i spróbuj przejechać 900 km bez zatrzymywania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .. kolega poszukujący auto napisał , że 90% to autostrady i hybryda oczywiście to moje subiektywne zdanie do tego celu to debilizm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A rzeczywiście. Nie doczytałem do jakich celów poszukuje auta. Mój błąd. Pełna zgoda, że na takie użytkowanie nie jest to najlepszy wybór.

Jakkolwiek nie upoważnia Cię to do tekstów o debiliźmie. Więc hamuj bajerę Wojtusiu.
NKMPDF jest offline   Odpowiedź z Cytatem