View Single Post
Stary 16-07-2021, 19:09   #11
Venomsky
ford::amateur
 
Imię: Jarosław
Zarejestrowany: 15-07-2021
Skąd: Ruda Śląska
Model: Ford Fusion
Silnik: 1.4l
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Fusion - naprawa zamka kanapy tylnej

Cytat:
Napisał 00471 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, po trzech latach jeżdżenia przez żonę fiestą mk6 i sprzedaży przez ze mnie Zafiry muszę użyć fiesty jako samochodu dostawczego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Postanowiłem odgrzebać temat i naprawić składanie tylnej kanapy i tu zonk? Nie ma zdjęć? A link do sam naprawiam kieruje na stronę główną i reklamy. Mam prośbę, czy ktoś może posiada zdjęcia i mógłby je albo mi podrzucić na pw lub maila albo zamieścić gdzieś na necie lub podesłać link do nich?
Tak dla potomności po zakupie mojego Fusiona odkopuję temat. Dziele się przy okazji patentem na martwe linki by była szansa na dokopanie się do strony przez WaybackMachine który zbiera niektóre domeny z podstronami i warto korzystać, bo aż dziw jest sporo zebranych stron z poprzednich lat. http://web.archive.org/web/201306180...rd-fusion.html
Mam nadzieję, że się przyda a mam podobną zagrychę z tym zamkiem u siebie to sprawdzę osobiście czy to pyknie i się podzielę fotkami o ile nie zapomnęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Venomsky jest offline   Odpowiedź z Cytatem