View Single Post
Stary 07-02-2022, 22:38   #2140
Nikelajer
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-07-2021
Model: Kuga Mk3 ST Line MY2022
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2021
Postów: 53
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

No dokładnie. Ja co prawda nie odbierałem a wziąłem z podwórka, ale w listopadzie właśnie już z belką odebrałem (produkcja wrzesień 2021). Co oczywiście ze zdziwieniem odkryłem po komunikatach tu na forum.
Moja sprawa dalej w toku. Dealer leci w kulki i od miesiąca czeka na informacje z Ford Europa co ma dalej z fantem zrobić. Nie dostałem jeszcze żadnej propozycji jak można tę niezgodność towaru z umową rozwiązać. Wszyscy na coś czekają.. A ponieważ komfort jazdy jest bardzo słaby (to jest moja/żony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. opinia) to coraz mocniej się zastanawiam nad zwrotem auta z tytułu niezgodności towaru z umową.
Nawet się zacząłem zastanawiać nad "wymianą" na focusa w wersji active. W cenie mojej Kugi to akurat "full" pakiet by był w automacie. No ale 1.0 155km. I co prawda fotele z certyfikatem AGR są więc teoretycznie powinny być wygodniejsze, ale w przypadku mhev focusa bateria jest pod siedzeniem pasażera więc fotela w górę/dół i odzinka lędźwiowego już się tam nie ustawi. Ale najpierw to i tak by się w nim usiąść przydało..
Nikelajer jest offline   Odpowiedź z Cytatem