View Single Post
Stary 26-03-2022, 06:11   #2
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,532
Domyślnie Odp: Możliwy zakup Fiesty MK7

Cytat:
Napisał MrMocny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[…]Trapi mnie jedno.., w Etisie pisze, że nie ma bluetooth itp.. Natomiast na zdjeciach bluetooth jest.., jest radio z pełnymi klawiszami od 0 do 9 itp

[…]
Witam
Miałem tak, że w jednej linii eTIS pisało, że nie ma , a kilka linijek dalej, że ma
Trzeba sprawdzić i tyle

Czy na lewym ramieniu kierownicy jest przycisk z "buźką" => jeśli jest przycisk, to powinno być BT

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Cytat:
Napisał MrMocny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[…]
A także zastanawiam się czy ma komputer pokładowy który pokazuje spalanie itp...

W Etisie pisze m.in.

Dodatkowe opcje:


Bez termometru temp. zewnetrz.


[…]
Czy auto ma klimę? => jeśli jest klima, to jest czujnik temperatury zewnętrznej

Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli jest komputer ze wszystkimi opcjami, to wyświetla się tez temperatura
Brak wyświetlania temperatury, zazwyczaj oznacza brak komputera ze spalaniem

To najmniejszy problem => wystarczy Viaken St1170 + darmowy Forscan i można aktywować

https://www.youtube.com/watch?v=4jhQ...nnel=AutoMotur



na poniższym zdjęciu, ponieważ auto stoi, to chwilowe spalanie jest podawane w litrach / godzinę

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 26-03-2022 o 08:01
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem