View Single Post
Stary 02-05-2022, 10:52   #663
himre20
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-05-2022
Model: Bmw E46
Silnik: 320 D
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: Polonizacja menu i lektora TravelPilot NX DVD/SD oraz FX

Hello Guys

First...I know this is a polish forum so sorry for the english but my polish knowledge isn't exist... i translate with google..

Anyway, i'd like to ask about Ford (blaupunkt) fx navigation. I want to make a hungarian menu for fx but i need some tools for translate (to make the localization).

What tools might I need? And if anyone can show me a little tutorial about the process, i would be very grateful.

Thanks in advance for your answers!

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam Chłopaki

Po pierwsze...wiem, że to polskie forum, więc przepraszam za angielski, ale moja znajomość polskiego nie istnieje...tłumaczę za pomocą google...

Tak czy inaczej, chciałbym zapytać o nawigację do Forda (blaupunkt) fx. Chcę zrobić węgierskie menu do fx, ale potrzebuję kilku narzędzi do tłumaczenia (aby zrobić lokalizację).

Jakie narzędzia mogą mi być potrzebne? I jeśli ktoś mógłby mi pokazać mały tutorial dotyczący tego procesu, byłbym bardzo wdzięczny.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Polak, Węgier, dwa bratanki! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
himre20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem