View Single Post
Stary 26-12-2022, 18:57   #71
virus500
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-11-2014
Skąd: Juszkowo
Model: Służbowy - Ford Courier
Silnik: 1,5 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 42
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętu przeciwmgielnymi przy skręcie kierownicy?

Halogeny mają paski na dole i u góry jako światła dzienne a środek jako przeciwmgielne. Tylko jest tam dość mocne światło LED więc wyraźnie widać jak się zapalają. Ogólnie widziałem raz Focusa z doświetlaniem w lampie i według mnie miał chyba dodatkową żarówkę która świeciła w bok. Nie widziałem tego z bliska tylko jak gość jechał z tyłu za mną. Na pewno doświetlanie wtedy jest lepsze ale córka i tak jest z tego co ma zadowolona. W naszej dzielnicy z oświetleniem dróg jest trochę słabo a ludzie mają to gdzieś, że nie zawsze ich widać z większej odległości. Jeśli chodzi o ustawienie prędkości to ja mam na 40km/h bo według licznika wyjdzie 44km/h. Licznik zawyża o jakieś 4km a później od 70 w górę to wyjdzie z 5km. Sprawdzone na stojących radarach no chyba, że one kłamią :-)

Bump: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez virus500 ; 26-12-2022 o 19:13
virus500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem