Temat: [Mondeo 2007-2014] Alufelgi dopasowanie, opinie
View Single Post
Stary 10-03-2023, 07:35   #758
Lukasz12!@
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 21-04-2021
Skąd: SUWAŁKI
Model: Mondeo Mk4 Kombi
Silnik: 2.0 TDCI DPF 140km
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: Alufelgi dopasowanie, opinie

Cytat:
Napisał klocolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapewne nie ale w s-maxie są większe szpilki niby na śrubach i otworze głównym powinny się wycentrować. Może ktoś z doświadczenia się wypowie czy nie ma problemów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki. No właśnie wiem, że w Smaxie są większe szpilki i nakrętki, ale z tego co wyczytałem na forum, to przy alufelgach oryginalnych to tylko kwestia dopasowania nakrętek, które powierzchnią stożkową powinny przylegać to otworu stożkowego w feldze. Jeśli się mylę to proszę o skorygowanie.

Bump:
Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=214952
na przyszłość szukaj tematów na forum
Dzięki za radę. Przeczytałem wcześniej ten watek i niestety nie było tam nic o różnicy w ET dlatego zapytałem tutaj. I dalej nie do końca jestem pewien czy ET55mm na feldze szerokiej 7 cali będzie OK? skoro zalecenie Forda do takiej alufelgi jest ET50.
Lukasz12!@ jest offline   Odpowiedź z Cytatem