Temat: [Mondeo 2007-2014] Przestał działać moduł BLUETOOTH
View Single Post
Stary 23-02-2024, 08:59   #65
dodo02
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 23-02-2020
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 1.6 eb
Rocznik: 2012
Postów: 95
Domyślnie Odp: Przestał działać moduł BLUETOOTH

Dzięki za szybką odpowiedź, ale... co masz na myśli:

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dane o module BT sprawdzasz w ten sam sposób co dane o radiu.
Chodzi o zczytanie go np. w Forscan, czy można go jakoś podłączyć do PC-ta i coś odczytać? Wybacz jeśli to proste pytanie, ale nie miałem jeszcze do czynienia z tymi sprawami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Widziałem ten wątek, ale nie miałem jeszcze czasu go przejrzeć:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=273951

Widziałem informacje o aktualizacjach, ale nie bardzo rozumiem na czym one polegają. Wywnioskowałem że należy nagrać soft na pendrive i załadować do portu, ale co potem, to się jakoś uruchamia? Po diodzie na penciaku wnioskuję że port może w ogóle nie działać, chociaż coś tam telefon podładował. Skąd wziąć soft? Czy nadpisze to języki w interfejsie radia? Radio miałem pewnie aktualizowane przy zakupie, razem z odblokowaniem map i Convers+. Wtedy też doszedł język polski. Chcę wiedzieć czy muszę się jakoś bardziej przygotować żeby przywrócić potem wszystkie funkcjonalności.

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do tego radia możesz kupować każdą wersję językową, PL i tak nie będzie.
Warunek,musi być z tych nowszych.
Tylko Voice Control nie mam po polsku, ale i tak nie używam, wiem że nie da się go przetłumaczyć. Wczoraj wieczorem jeszcze sprawdziłem jego działanie, i gadało mi się z tą panią jak nigdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wersje modułów widziałem w wątku więc sobie poczytam, jak wyjmę swój.
dodo02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem